20
zróżnicowanych Półkolonii

Spędź niezapomniane wakacje w lecie 2024 z nami!

W pełni oddajemy się aktywnemu wypoczynkowi, korzystając z najnowocześniejszego sprzętu eventowego i studyjnego. Niezależność od firm zewnętrznych gwarantuje nam możliwość realizacji własnego programu, dostosowanego do Twoich potrzeb i oczekiwań! Półkolonie przeznaczone dla dzieci w wieku 6-13 lat (podział na grupy)

Nie tylko sport

Nasze atrakcje to nie tylko sport, ale również aktywne eventy na świeżym powietrzu, w tym ekscytujący laser tag, adrenaliny podkręcający archery tag oraz sprawdzony i bezpieczny paintball. Dodatkowo, organizujemy ciekawe i różnorodne warsztaty, zapraszając utalentowanych tancerzy, trenerów sztuk walki, rysowników oraz florystów. Przygotowujemy prawdziwą ucztę dla podniebienia, odwiedzając kuchnię szefa restauracji i delektując się wyśmienitymi potrawami.

Profesjonalna opieka

Półkolonie wakacyjne Tenisowe w Akademii SetPoint to wyjątkowa okazja, by aktywnie spędzić wakacje! Nasz wykwalifikowany i doskonale przygotowany do pracy z dziećmi i młodzieżą sztab trenerski wie, jak zaplanować czas wolny, by podopieczni aktywnie spędzili każdy dzień. Wypracowaliśmy aż osiemnaście różnych tematycznie półkolonii – stawiamy na aktywny wypoczynek z użyciem najnowocześniejszego sprzętu eventowego oraz studyjnego. Jesteśmy niezależni od firm zewnętrznych, dlatego zawsze realizujemy wyłącznie nasz program!

Adres

Akademia Tenisa SetPoint
ul. Krasickiego 2, 10-685 Olsztyn

Zadzwoń lub napisz

tel. +48 509 239 992
e-mail macieklojko@wp.pl

Dane do przelewu

Akademia Tenisa SetPoint
Olsztyn ul. Krasickiego 2

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

Administrator Danych
Polityka Prywatności
Akceptuję