O nas

Zapraszamy do zapisów na półkolonie 2021

Dr Maciej Łojko

Odpowiedzialny za realizację i organizację półkolonii, koordynator całego zespołu. Zawsze na straży bezpieczeństwa Państwa Dzieci, zapewnia doskonałe warunki do realizacji programu (nawet niepogoda nie jest w stanie pokrzyżować planów) - posiadamy zadaszoną infrastrukturę sportową pod która realizujemy treningi, pokazy sokolnicze, itp.

Jego 10 letnie doświadczenie jako wychowawcy i Kierownika Kolonii powoduje, że każdego roku półkolonie są bez zarzutu ocenianie przez Kuratorium Oświaty.

Wykształcenie przyrodnicze (doktorat z dziedziny Biotechnologii ukończony na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu - zdobywca dwukrotnej nagrody DrINNO) pozwala na fabularyzowanie wszelkich projektów leśniczych, ogrodniczych, naukowych, itp.

Dr Maciej Łojko to główny koordynator Trenerów Akademii SetPoint - założyciel Akademii i Trener II Klasy - Licencja PZT. Studia realizowane w Poznaniu Nr 33/2014. Jego wielką pasją jest sokolnictwo. Jest współwłaścicielem dwóch ptaków drapieżnych - Jastrzębia Harrisa oraz Sowy Puchacza Bengalskiego.

KONTAKT
ul. Krasickiego 2
10-685 Olsztyn
Godziny pracy
24h
TEl.: 509 239 992
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.